O firmie

Regulus sídlo Regulus prodej Regulsu skladRegulus výzkum Školení RegulusRegulus testování výrobkůRegulus výrobaRegulus sklad

Historia

Spółka zależna Regulus Polska ,z powodzeniem działa na polskim rynku, na rosnące zainteresowanie klientów Timny wysokiej jakości produktów i usług od firmy Regulus.

Regulus powstała w 1992 roku w Pradze, i od tej pory udało się zbudować stabilną czeską firmę, która obecnie zatrudnia łącznie, nawet w jego dwóch spółkach zależnych, prawie 120 wybitnych specjalistów i wykwalifikowanych pracowników. Ponadto udaje się w kolektywie pracy dojść do  utrzymania przyjaznych stosunków firmy rodzinnej, które mają bardzo dobry wpływ na doskonałą jakość naszych produktów i usług.

Służba techniczna

Dzięki naszemu zespółowi ekspertów w dziedzinie energii alternatywnej byliśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć dużą liczbę projektów dla domów jednorodzinnych i duże projekty według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Staliśmy się jedną z najważniejszych firm w tej dziedzinie.

Jakość

W 2006 roku firma s.r.o. Regulus wprowadziła w życie i utrzymuje system zarządzania jakością spełniający wymagania CSN EN ISO 9001: 2009, zobacz Certyfikat CSN EN ISO 9001: 2009. Każdy produkt jest, w ramach procesu produkcji, kontrolowany i poddawany procesowi produkcji, ewentualnie w pełni przetestowany. W 2012 roku firma uzyskała certyfikat jakości dla pompy ciepła serii CTC EcoAir 107-110 i serii CTC Ecoair 115-125

Współpraca z producentami światowymi

Pod marką Regulus wprowadzamy na rynek również produkty czołowych światowych producentów. Dzięki naszym własnym pokojom testowym możemy przeprowadzać testy nowych produktów. W związku z tym możemy, na podstawie własnych badań i pomiarów, zagwarantować wysoką jakośc i niezawodnośc wyrobów kategoryzowanych w naszym asortymencie.

Tworzenie niestandardowych produktów

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wykorzystujemy do rozwoju własnych produktów, które są najlepiej przystosowane wymaganiom naszych klientów. Niektóre z naszych produktów są nawet chronione patentem w Czechach i za granicą.

Nasza produkcja

Nasza długoterminowa współpraca z czeskim producentem kotłów gazowych spowodowała, że dzisiaj jest firma Ligas w 100% zależna od Regulusu i zamiast kotłów gazowych produkuje nasze produkty. Dzięki temu można znacznie zwiększyć inwestycje do własnej produkcji, aby móc oferować produkty wysokiej jakości za przyjazne ceny. Jako jedna z niewielu europejskich firm wykonujemy niestandardowe próżniowe rurowe kolektory w Europie.

Siecie instalacji i obsługi firm

Sieć naszych certyfikowanych firm montażowych gwarantuje, że zawsze znajdzie się ktoś, kto potrafi zrealizować Twoje wymagania. Nasi partnerzy do instalacji i serwisu są w trakcie szkolenia zawodowego i zabezpieczenia, aby zapewnili, że twój system jest prawidłowo nainstalowany i będzie działać skutecznie.

Fleksybilne dostarczanie

Dzięki naszej nowoczesnej gospodarce magazynowej dostawy do naszych klientów są fleksybilne. Jeśli towar zamawiasz dziś rano,  zostanie ci dostarczony  następny dzień roboczy gdziekolwiek w Czechach i na Morawach.

Klienci z zagranicy

W 1997 roku założyliśmy spółkę zależną Regulus-Technik s.r.o. w Preszowie na Słowacji. Dodatkowo na rynku czeskim i słowackim mamy również rosnąca liczbę klientów w wielu krajach europejskich i pozaeuropejskich (Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Polska, Węgry, Rumunia, Serbia, Czarnogóra, Bułgaria, Rosja, Republiki Bałtyckie, USA, Urugwaj, Algieria...) i nasz eksport nadal rośnie.

Świadomość

Najnowocześniejsze produkty i technologie wymagają nowych umiejętności. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych klientów w arkusze danych technicznych i podręczniki oraz klientów w naszym ośrodku szkoleniowym właściwie wyszkolić.

Przyszłość

Regulus to dynamicznie rozwijająca się firma, która inwestuje w rozwój nowych produktów i technologii. Nadal usiłujemy o poprawę usług dla naszych klientów i zapewnienie lepszych usług. Naszym celem jest oferować produkty wysokiej jakości za przyjazne ceny o wysokiej jakości technicznej. Dzięki temu nasze systemy będą zawsze poprawnie i skutecznie działać i przynosić oszczędności ich właścicielom.

Regulus : O firmie